T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
EDİRNE / LALAPAŞA - Cumhuriyet Ortaokulu

Duyurular

Kas

Detaylı bilgi için linke tıklayınız.

Kas

Kas

Kas

Kas

Kas

Kas

COVİD-19 Korunma Yöntemleri

Kas

EBA Mesleki Gelişim sekmesine yeni kurslar eklenmiştir.

Kas

Kas

Kas

11-12-13 Kasım tarihlerinde yapılan sınavların sonuçları öğretmenlerimiz tarafından e-okul sistemine işlenmiştir. Sınav sonuçlarınızı https://e-okul.meb.gov.tr/ adresinden giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Kas

Değerli Velimiz,   

23 Kasım 2020 tarihinde başlayacak olan 2019-2020 bilim ve sanat merkezi öğrenci seçim sürecinde yetenek alanlarına göre yapılması planlanan bireysel değerlendirmelerin başlama tarihi, salgın  tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Kas

Okul öncesi eğitim kurumlarında, 5 gün ve günde 6 etkinlik saati yüz yüze eğitime devam edilecek.

Kas

Ortaokul  5, 6, 7 ve 8. sınıflar için ise Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler ve T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük derslerine ait olmak üzere toplam 112 fasikülden oluşan 16 kitaplık çalışma sayfaları hazırlanmış ve  http://www.eba.gov.tr  ile http://tegmmateryal.eba.gov.tr/   internet adresinde yayınlanmıştır. 

Kas

Koronavirüs (COVID-19) hastalığının yayılımını engellemek amacıyla çeşitli önlemler alınmakta olup, Sayın Bakanımızın talimatlarıyla taşımalı eğitim uygulaması kapsamında taşınan ve özel servis araçları ile eğitime erişimi sağlanan öğrencilerin izleme ve takibinin yapılabilmesi için servis araçlarında sabit koltuk uygulamasına geçilmiştir.